Lewart nadal bez wygranej w III lidze

Lewart Lubartów
Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn

W niedzielę o godz. 17 piłkarze Lewartu Lubartów grali na swoim boisku III ligowy mecz ze Stalą Rzeszów. Drużyna z Parkowej nadal pozostaje bez zwycięstwa.

Piłkarze Lewartu mecz czwartej  kolejki grali na swoim stadionie. Dzisiejszy mecz nie należał do łatwych, bo przeciwniki – Stal Rzeszów póki co prowadzi w tabeli III ligi i nie przegrał jeszcze żadnego meczu. Także dzisiaj piłkarze z Rzeszowa pokonali drużynę z  Lubartowa 2:0.

Od początku nasi piłkarze mocno bronili bramki. Rzeszowianie jak głową w mur próbowali sforsować obronę biało niebieskich. Mecz być może potoczyłby się inaczej gdyby arbiter uznał gola w 5 minucie strzelonego przez Piotra Predotę.

Stal Rzeszów swój pierwszy gol zdobyła dopiero w 78 minucie po strzale Sebastiana Brockiego. Sytuacji  dla Lewartu na wyrównanie nie wykorzystał Wadym Semczuk, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Dawidem Kaszubą. Wynik meczu został ustalony już w doliczonym czasie gry. Gola na 2:0 dla Stali Rzeszów strzelił Sławomir Szeliga.