Znamy zwycięzców konkursu „Pokażę ci gdzie mieszkam”

pokazeci2016
pokazeci2016
Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn

Organizowany przez PMDK w Lubartowie XIV Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficznego „ Pokażę Ci gdzie mieszkam” został rozstrzygnięty. Znamy wyniki. Rozdanie nagród już w środę w siedzibie Starostawa Powiatowego.

Jury w składzie, Jolanta Skiba – kierownik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Lubartowie, Rafał Eret– artysta plastykMikołaj Lazor – prezes zarządu Fundacji Laboratorium Turystyki, ks. Marek Stolarz – wikariusz parafii św. Anny w Lubartowie wybrali najlepsze prace w konkursie. Po zapoznaniu się z 280 pracami, które zostały zgłoszone do konkursu, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach wiekowych:

KONKURS PLASTYCZNY:

–          klasy I-III

–          klasy IV-VI

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

–          klasy gimnazjalne i średnie

KATEGORIA KLASY I-III

NAGRODY:

  • Dawid Woźniak, kl. III, SP im Ziemi Lubartowskiej w Łucce, n-l Beata Sokołowska- Kosik
  • Paweł Grudzień, kl. III, SP w Annoborze, n-l Joanna Sternik
  • Anna Hadam, kl. I, SP w Katarzynie, n-l Anna Węgorowska
  • Alan Badurowicz, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Iga Mazurek- Racka

WYRÓŻNIENIA:

  • Gabriela Polska, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l. Renata Stawinoga
  • Julia Reszko, kl. II, SP w Sernikach, n-l Maria Osiak
  • Lena Kornacka, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Jadwiga Tarasiuk
  • Jakub Mazurek, kl. III, SP im Ziemi Lubartowskiej w Łucce, n-l Anna Aftyka
  • Julia Michaluk, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Zuzanna Puchacz, kl. II, PS nr 1 w Lubartowie, n-l Elżbieta Miciuk
  • Hania Kostyła, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

KATEGORIA KLASY IV-VI

NAGRODY:

  • Dominika Panek, kl. IV, Publiczna SP w Górce Lubartowskiej, n-l Barbara Klasińska
  • Maja Maciosz-Harasim, kl. IV, SP w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk
  • Weronika Rola, kl. IV, SP- Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Firleju, n-l Katarzyna Włoch
  • Karina Szczepaniak, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

WYRÓŻNIENIA:

  • Jakub Rejek, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Łukasz Gaweł, kl.IV, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Monika Kowalska, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Dawid Zdunek, kl. V, Publiczna SP w Górce Lubartowskiej, n-l Barbara Klasińska
  • Mikołaj Cur, kl. V, Publiczna SP w Górce Lubartowskiej, n-l Barbara Klasińska
  • Klaudia Bronisz, kl. VI, SP w Brzezinach, n-l Katarzyna Ogrodowska

KONKURS FOTOGRAFICZNY

NAGRODY:

  • Jakub Kostyła
  • Aleksandra Pyła, Publiczne Gimnazjum im. B. Prusa w Niedźwiadzie, n-l Sylwia Osik-Mazurek
  • Gabriela Guz, kl. I, Zespół Szkół w Poizdowie, n-l Maria Anysiewicz
  • Ewelina Węgrzynowicz, kl. I, Zespół Szkół w Kocku – Gimnazjum, n-l Krakowiak Elżbieta

WYRÓŻNIENIA:

  • Paula Nadolna, kl. III a, Zespół Szkół w Kocku – Gimnazjum, n-l Krakowiak Elżbieta
  • Julia Różycka, kl.I, Zespół Szkół w Kocku – Gimnazjum, n-l Krakowiak Elżbieta
  • Grzegorz Bilski, kl. III A, Zespół Szkół w Kocku – Gimnazjum, n-l Krakowiak Elżbieta
  • Adam Rapacewicz, kl. I, Zespół Szkół w Kocku – Gimnazjum, n-l Krakowiak Elżbieta
  • Alicja Kwasek, kl. I Tek, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, n-l Agnieszka Sachar 
  • Natalia Majewska, kl. 1TEk, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, n-l Agnieszka Sachar 

Jury podczas oceny prac brało pod uwagę estetykę wykonania, oryginalny pomysł, ciekawe ujęcie tematu, wkład pracy.

   Zarówno organizatorów jak i komisję konkursową cieszy fakt, że prace uczestników są na coraz wyższym poziomie.      

W tym roku swoje nagrody i wyróżnienia przyznali także wychowankowie PMDK, którzy utworzyli jury młodzieżowe konkursu.

Jury młodzieżowe w składzie:

– Wiktoria Kubera- Grupa Reporterska PMDK

– Zuzanna Samolej- Grupa Reporterska PMDK

– Agnieszka Wróbel- pracownia plastyczna

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KONKURS PLASTYCZNY:

NAGRODY:

  • Klara Romaneczko, kl. II, SPO nr 3 w Lubartowie, n-l Emilia Kamińska
  • Maja Maciosz-Harasim, kl. IV, SP w Nowodworze, n-l Grażyna Bednarczyk

KONKURS FOTOGRAFICZNY

NAGRODA:

  • Aleksandra Pyła, Publiczne Gimnazjum im. B. Prusa w Niedźwiadzie, n-l Sylwia Osik-Mazurek

NAGRODA DYREKTORA PMDK

  • Hanna Błaszczak, kl. I, SP w Annoborze, n-l Wiesława Woźniak

Wszystkich laureatów konkursu wraz z nauczycielami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów oraz na wernisaż wystawy pokonkursowej do sali rycerskiej pałacu Sanguszków w Lubartowie (siedziba Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8) 26 października 2016r. o godz. 11.00.




Comments are closed.