Wyniki tegorocznego konkursu Opowieści Wigilijne

img_0437
img_0437
Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn
Znamy już wyniki tegorocznego konkursu Opowieści Wigilijne. Jak mówi jury ilość prac, jakie w tym roku została zgłoszona do konkursu była ogromna.

W jury konkursu zasiadał
Dr hab. Ireneusz Wydrzyński – artysta plastyk, wykładowca Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, kierownik Zakładu Rzeźby I Technik Szklarskich
Małgorzata Wronowska – artysta plastykPo zapoznaniu się z  pracami plastycznymi, jaki wpłynęły na XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Opowieści Wigilijne”,  postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
KATEGORIA WIEKOWA: klasy przedszkolne
NAGRODY

  1. Zosia Ćwiklińska (4 lata) Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie n-l Anna Łyszcz
  2. Zuzanna Pomorska kl.0 SP w Annoborze grupa przedszkolna n-l Małgorzata Rafał
  3. Maja Listosz (6lat) Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie n-l Renata Poznańska

WYRÓŻNIENIA

  1. Oliwia Pełka kl. 0 SP w Brzezinach n-l Hanna Woźniak
  2. Lena Serwin kl. 0 SP w Sernikach n-l Danuta Wlazły
  3. Marcel Suszek (5 lat) oddział przedszkolny  SP w Brzostówce n-l Renata Ondra
  4. Ola Sagan (5 lat) Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie n-l Anna Łyszcz
  5. Kamila Dados (6 lat) Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie n-l Renata Poznańska

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III
NAGRODY

  1. Kinga Rusinek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  2. Aleksandra Zmysłowska kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  3. Emilia Mroczek kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  4. Julia Rogala kl. III SP nr. 1 w Lubartowie n-l Jadwiga Tarasiuk

WYRÓŻNIENIA

  1. Lena Kornacka kl. III PMDK w Lubartowie n-l Izabella Dybała
  2. Blanka Bronisz kl. II SP w Brzezinach n-l Joanna Pojęta
  3. Magdalena Prandl kl. III SP w Kocku n-l Barbara Zabielska
  4. Aleksander Wojtasiewicz kl. II ZS w Kamionce n-l Beata Grzyb
  5. Julia Michaluk kl. III SP nr. 1 w Lubartowie n-l Renata Stawinoga
  6. Karol Augustynowicz kl. III SP w Nowej Woli n-l Iwona Biała
  7. Joanna Szych kl. III SP w Nowej Woli n-l Iwona Biała

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI
NAGRODY

  1. Katarzyna Lejkowska kl. VI  SP w Woli Sernickiej n-l Magdalena Bednarczyk
  2. Alicja Fil kl. IV SP w Nowodworze n-l Grażyna Bednarczyk
  3. Angelika Krzyżanowska kl. V PMDK w Lubartowie n-l Edyta Weremczuk

WYRÓŻNIENIA

  1. Julia Gontarz kl. IV SP w Łucce n-l Anna Jasińska
  2. Natalia Lis kl. V SP w Woli Sernickiej n-l Magdalena Bednarczyk
  3. Mikołaj Cur kl. V PSP w Górce Lubartowskiej n-l Barbara Klasińska
  4. Weronika Mitaszka kl. VI SP w Skrobowie n-l Dorota Szczuchniak
  5. Maja Maciosz- Harasim kl. IV SP w Nowodworze n-l Grażyna Bednarczyk
  6. Magdalena Filipek kl. V SP ZS w Kocku n-l Elżbieta Krakowiak

KATEGORIA WIEKOWA: GIMNAZJA
NAGRODY

  1. Roksana Prantel kl. III gimnazjum  ZS w Kocku n-l Elżbieta Krakowiak
  2. Paula Nadolna kl. III gimnazjum ZS w Kocku n-l Elżbieta Krakowiak
  3. Emilia Mitrus kl. III gimnazjum ZS w Kamionce n-l Danuta Małyska

WYRÓŻNIENIA

  1. Kornelia Kwaśna kl. III Gimnazjum w Skrobowie n-l Katarzyna Ogrodowska
  2. Justyna Brzozowska kl. I Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim n-l Dorota Maleszczyk

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne
NAGRODY

  1. Nina Samsel kl. V SP ZS w Kamionce n-l Danuta Małyska
  2. Małgorzata Jańczak kl. II SP w Sernikach n-l Maria Osiak
  3. Jakub Dziewulski kl. VI SP w Brzezinach
  4. Zuzanna Puchacz kl. III SP nr.1 w Lubartowie n-l Elżbieta Miciuk
  5. Magdalena Kowalik kl. 0 SP nr. 3 w Lubartowie

WYRÓŻNIENIA

  1. Julia Reszko kl. II SP w Sernikach n-l Maria Osiak
  2. Klaudia Kęska kl. V SP w Sernikach n-l Małgorzata Karczmarz
  3. Igor Szymula kl. IV SP w Niedźwiadzie n-l Monika Krupa
  4. Natalia Sobich kl. III SP w Niedźwiadzie n-l  Agata Sidor
  5. Weronika Korsacka kl. V SP w Skrobowie n-l Dorota Szczuchniak
  6. Olaf Lipski kl. I SP w Łucce n-l Agnieszka Pożarowszczyk
  7. Lena Baran kl. II SP nr. 3 w Lubartowie n-l Emilia Kamińska

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)
NAGRODY

  1. Aleksandra, Maria i Maksymilian Karczmarz kl. V SP w Sernikach

WYRÓŻNIENIA

  1. Maja i Julia Pożarowszczyk Przedszkole Miejskie nr. 1 w Lubartowie n-l Małgorzata Kłoda, Jolanta Góźdź
  2. Lena Pawłowska Przedszkole Miejskie nr. 1 w Lubartowie n-l Małgorzata Kłoda, Jolanta Góźdź

 

Uroczyste wręczenie nagród  i wyróżnień 13 grudnia 2016 r. (wtorek) o godz. 11.00 do sali rycerskiej pałacu Sanguszków w Lubartowie (siedziba Starostwa Powiatowego, ul. Słowackiego 8).


OC AC Lubartów


Comments are closed.