Udane debiuty pływaków SP3 Lubartów w „Pucharze sprintu” w Puławach

puchar-sprintu-7
puchar-sprintu-7
Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn

W sobotę 17 grudnia na pływalni MOSiR w Puławach odbyły się zawody pływackie „Puchar sprintu”. Lubartów godnie reprezentowała grupa zawodników i zawodniczek z klas sportowych ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie (17 dzieci).

Był to debiut szkoły na zawodach w Puławach. Zawody odbyły się w bardzo miłej atmosferze. Warte podkreślenia jest, iż po raz kolejny większość dzieci pobiła swoje rekordy życiowe.

Poniżej wyniki konkurencji, w których startowały dzieci z SP3 Lubartów:

* styl grzbietowy na 50m:

– rocznik 2008 i młodsze (dziewczęta): Antonina Szabała (2009) – II miejsce (47.57s), Hanna Szczygielska – IX miejsce (58.66s), Kaja Kostyła (2009) – XI miejsce (59.70s), Aleksandra Szczerba (2009) – XV miejsce (1:05.26s),

– rocznik 2007 (dziewczęta): Zuzanna Budka – VII miejsce (52.78s), Gajos Milena – XII miejsce (56.36s),

– rocznik 2008 i młodsi (chłopcy): Igor Kostyła – III miejsce (54.22s), Grzegorz Koziński – IV miejsce (54.80s), Karol Mika – VI miejsce (56.02s), Iwo Brzyski – VII miejsce (56.35s), Igor Radomski – XVI miejsce (1:04.65s),

– rocznik 2007 (chłopcy): Bartosz Urban – IV miejsce (46.47s), Wiktor Czarnecki – X miejsce (50.31s), Wojciech Misztal – XVI miejsce (55.72s), Aleksander Ulma – XVII miejsce (56.86s), Wiktor Kędzierski – XVIII miejsce (59.71s),

* styl klasyczny na 50m:

– rocznik 2008 i młodsze (dziewczęta): Hanna Szczygielska – IV miejsce (1:05.28s), Kaja Kostyła (2009) – VI miejsce (1:08.57s),

– rocznik 2007 (dziewczęta): Gajos Milena – XIII miejsce (1:06.42s),

– rocznik 2007 (chłopcy): Jakub Kisiel – XI miejsce (1:18.29s),

* styl dowolny na 50m:

– rocznik 2008 i młodsze (dziewczęta): Antonina Szabała (2009) – VIII miejsce (50.46s), Aleksandra Szczerba (2009) – XV miejsce (1:08.93s),

– rocznik 2007 (dziewczęta): Zuzanna Budka – XI miejsce (50.54s),

– rocznik 2008 i młodsi (chłopcy): Igor Kostyła – III miejsce (46.08s), Iwo Brzyski – IV miejsce (47.49s), Grzegorz Koziński – V miejsce (50.12s), Igor Radomski – XVI miejsce (1:08.31s), Karol Mika – XIX miejsce (1:17.71s),

– rocznik 2007 (chłopcy): Bartosz Urban – V miejsce (41.66s), Wiktor Czarnecki – XVI miejsce (46.65s), Jakub Kisiel – XVII miejsce (47.93s), Wiktor Kędzierski – XXII miejsce (50.36s), Aleksander Ulma – XXV miejsce (58.51s), Wojciech Misztal – XXVI miejsce (59.05s).

Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz opiekę nad dziećmi podczas zawodów.

Dariusz Klej

 


OC AC Lubartów


Comments are closed.