Igrzyska Powiatowe

sztafety 2015 007
Igrzyska Powiatowe - sztafety (fot. ZS 2 w Lubartowie)
Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on TumblrShare on LinkedIn

Gimnazjada i Licealiada w sztafetach.

27.04.2015 na stadionie Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Powiatowe Igrzyska , Gimnazjada i Licealiada w sztafetach 4x100m i sztafecie szwedzkiej. Do zawodów rejonowych awansowały po dwie najlepsze sztafety w powiecie. Zawody powiatowe SZS zorganizowane zostały dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

Sztafety Powiatowe Szkół Podstawowych

4x100m dziewcząt

1. Szkoła Podstawowa w Wielkie – 67,7
Furtak Wioleta, Pecio Kinga, Wojtowicz Aleksandra, Rusinek Amelia, Pawełczak Paulina, Gwizdek Milena
Opiekun Mateusz Wręga

4x100m chłopców

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie – 60,2
Opiekun: Jerzy Walczak
2. Szkoła Podstawowa w Wielkie – 65,1
Maciejuk Kacper, Kobus Bartłomiej, Kutnik Kacper, Stasiak Mikołaj, Stanieak Paweł
Opiekun Mateusz Wręga

Szwedzka dziewcząt

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie – 2:51,74
Kulska Dagmara, Urbańska Julia, Tomasiak Jagoda, Machnikowska Adrianna
Opiekun : Jerzy Walczak

Szwedzka chłopców

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie – 2:34,79
Opiekun: Jerzy Walczak
Pk. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie – 2:52,49
Opiekun: Jerzy Walczak

Sztafety Powiatowe Gimnazjum

4x100m dziewcząt

1. Gimnazjum Sportowe w Lubartowie – 56,58
Radzikowska Wiktoria, Kurowska Oliwia, Muzyka Natalia, Mitura Emila
Opiekun: Joanna Góźdź
2. Gimnazjum Wola Sernicka – 58,80
Sidor Paulina, Jankowska Klaudia, Gazda Angelika, Marzęda Katarzyna, Serwin Aleksandro
Opiekun: Leszek Łotys

4x100m chłopców

1. Gimnazjum nr 1 w Lubartowie – 51,43
Michalak Bartosz, Zegar Jan, Zbytniewski Kamil, Weremczuk Szymon
Opiekun: Albert Malesa
2. Gimnazjum Wola Sernicka – 52.04
Lato Hubert, Cieniuch Dawid, Piesta Damian, Małyska Jakub
Opiekun: Leszek Łotys
3. Gimnazjum Skrobów – 53,49
Skrobowska Michał, Oniszczuk Jakub, Kowalski Filip, Mitaszka Emil, Cyranek Damian
Opiekun: Henryk Libich
4. Gimnazjum Sportowe w Lubartowie – 54,63
Krzyżanowski Paweł, Mikołajczak Adrian, Zyga Jakub, Aniszkiewicz Bartłomiej, Greguła Dawid
Opiekun: Marek Kitliński

Szwedzka dziewcząt

1. Gimnazjum Łucka – 2:42,27
Budzyńska Kamila, Gontarczyk Klaudia, Iwanek Iga, Mitrus Ewelina
Opiekun: Adam Wasak
2. Gimnazjum Skrobów – 2:44,02
Sienkiewicz Aleksandra, Różyk Lidia, Góźdź Magdalena, Tomasiak Wioleta
Opiekun : Henryk Libich
3. Gimnazjum nr 1 w Lubartowie – 2:45,37
Kowalczyk Anna, Mitura Natalia, Romanek Iza, Romanek Monika
Opiekun: Roman Stasiak
4. Gimnazjum Sportowe w Lubartowie – 2:55,50
Mazur Aleksandra, Pszczoła Karolina, Słomka Kamila, Gajownik Laura
Opiekun: Joanna Góźdź

Szwedzka chłopcy

1. Gimnazjum Łucka – 2:23,78
Jankowski Kacper, Włoch Karol, Plewka Paweł, Wysok Kacper
Opiekun: Adam Wasak
2. Gimnazjum Sportowe w Lubartowie – 2:23,91
Marzęda Krzysztof, Kowalczyk Damian, Jakubczak Dawid, Pikul Alan, Jakub Tkaczyk
Opiekun: Marek Kitliński
3. Gimnazjum Skrobów – 2:34,91
Stróżek Damian, Zbiciak Bartek, Wartacz Łukasz, Rzechuła Paweł, Kosior Dariusz
Opiekun: Henryk Libich
4. Gimnazjum nr 1 w Lubartowie – 2:35,24
Pióra Michał, Barszczyk Michał, Winiarski Michał, Kwiatkowski Krystian
Opiekun: Albert Malesa
Pk Gimnazjum Wola Sernicka – 2:26,97
Opiekun: Leszek Łotys

Powiatowa Licealiada

4x100m dziewcząt

1. II LO w Lubartowie – 57,91
Woźniak Katarzyna, Lisek Paula, Nakonieczna Magdalena, Kukier Agnieszka
Opiekun: Urszula Jedut
2. Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie – 66,81
Powałka Dominika, Krzyżanowska Paulina, Mitruk Wiktoria,
Opiekun Joanna Góźdź

4×100 chłopcy

1. II LO w Lubartowie – 50,64
Rola Przemysław, Wysok Patryk, Kula Michał, Białek Maciej
Opiekun Marcin Świderek
2. Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie – 51,62
Chomicz Karol, Jaworski Dawid, Podsiadło Wojciech, Daniewski Kamil, Koproń Michał
Opiekun: Marek Kitliński

Szwedzka dziewcząt

1. II LO w Lubartowie – 2:44,15
Kutnik Dagmara, Wronowska Sylwia, Mitura Katarzyna, Urban Patrycja
Opiekun: Urszula Jedut
2. Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie – 2:58,51
Tusińska Aleksandra, Stawska Anna, Kosowska Dominika, Kusyk Katarzyna
Opiekun: Joanna Góźdź

Szwedzka chłopców

1. Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie – 2:15,50
Zbytniewski Tomasz, Mitrus Michał, Kajzer Michał, Drozd Adrian
Opiekun: Marek Kitliński
2. II LO w Lubartowie – 2:17,04
Osiak Marcin, Muzyka Patryk, Góźdź Dawid, Sawicki Radosław
Opiekun: Marcin Świderek

(Opracował: Marek Kitliński)




Comments are closed.